13 september 2011 om 15:27
< 1 min lezen

Veense horeca haalt 2.750 euro op voor KWF Kankerbestrijding

ROELOFARENDSVEEN – De Veense horecaondernemers, Banketbakkerij van Dam uit Hillegom en gemeente Kaag en Braassem sloegen op zondag 4 september, tijdens fietsevenement ´Ride for the Roses´, de handen ineen en organiseerden side-events met als doel geld in te zamelen voor KWF Kankerbestrijding.

Op de Noordhoek genoten duizenden Ride for the Roses-fietsers – en ook zeker de plaatselijke bevolking – van verse appeltaart met koffie, een Veens biertje van de tap en live optredens van Liefde voor Harmonie, Jerrycan, Route 66 1/2 en DJ’s Tim en Job. Ook werd er gezorgd voor een springkussen voor de kleintjes.

Alle inspanningen hebben uiteindelijk een bedrag van € 2.750,- opgeleverd. Dit bedrag gaat in zijn geheel naar KWF Kankerbestrijding.

© Nationale Horecagids

Relevante artikelen

Alles van restaurant
  • wijn in cadeauverpakking
    • Restaurant

    Leuke cadeaus voor een echte bourgondiër

    19 september 2025 om 13:39
  • Brand bij Domino’s Heiloo veroorzaakt door opladende accu’s
    • Restaurant

    Brand bij Domino’s Heiloo veroorzaakt door opladende accu’s

    17 september 2025 om 12:44

Aankomende evenementen

08 Mar
Horecabeurs Goes 2026
  • Zeeland
29 Mar
Noord-Hollandse Horecabeurs 2026
  • Noord-Holland
20 Sep
Gastvrij Rotterdam 2026
  • Zuid-Holland
04 Oct
BBB Maastricht 2026
  • Limburg