12 augustus 2011 om 10:42
< 1 min lezen

Verdachte bekent moord tijdens zitting

DEN HAAG (Novum) – Een 48-jarige verdachte van de moord op de eigenaar van een pizzeria in Den Haag heeft donderdag tijdens de behandeling van zijn zaak bekend. Tot nu toe had de man weinig gezegd over de moord, die plaatsvond in juli vorig jaar. Tijdens de zitting vertelde hij dat het slachtoffer hem bij anderen zwart maakte.

De man, die samen met het slachtoffer het restaurant in de Zoutmanstraat runde, explodeerde naar eigen zeggen. Hij stak het slachtoffer twee keer in de rug. Na de steekpartij verliet hij het restaurant en ging hij naar de politie. Daar meldde hij dat in de pizzeria een dode man lag. Agenten troffen de overleden eigenaar in de keuken aan.

Het incident vond 5 juli vorig jaar plaats. De verdachte werkte er als kok, het slachtoffer deed de bediening.

De rechtbank in Den Haag besloot donderdag de zaak tegen de man voor onbepaalde tijd aan te houden zodat nader persoonlijkheidsonderzoek kan plaatsvinden.

Relevante artikelen

Alles van restaurant
  • wijn in cadeauverpakking
    • Restaurant

    Leuke cadeaus voor een echte bourgondiër

    19 september 2025 om 13:39
  • Brand bij Domino’s Heiloo veroorzaakt door opladende accu’s
    • Restaurant

    Brand bij Domino’s Heiloo veroorzaakt door opladende accu’s

    17 september 2025 om 12:44

Aankomende evenementen

08 Mar
Horecabeurs Goes 2026
  • Zeeland
29 Mar
Noord-Hollandse Horecabeurs 2026
  • Noord-Holland
20 Sep
Gastvrij Rotterdam 2026
  • Zuid-Holland
04 Oct
BBB Maastricht 2026
  • Limburg