1 november 2011 om 12:08
< 1 min lezen

Hotelprijzen 2012 drastisch omlaag

HAARLEM – HotelSpecials.nl organiseert voor de vierde keer op rij HotelWeek. Voor 25 euro per persoon per nacht inclusief ontbijt is het al mogelijk om in een luxe vier-sterrenhotel te overnachten. Zeker aankomende editie zijn de hotelprijzen aantrekkelijk.

Zo publiceerde ING in oktober 2011 dat voor je voor twee hotelovernachtingen in Brussel tegenwoordig rond de 115 euro neerlegt. Voor Berlijn is dit zelfs meer dan 150 euro. Het is dus voordeliger om van 8 tot en met 15 november 2011 op HotelWeek.nl een hotel in een van deze bestemmingen te boeken.

Nieuw tijdens HotelWeek
Luxe hotels die normaal gesproken buiten het budget vallen worden nu voor iedereen toegankelijk. De hotelactie die vier-sterrenhotels voor 25 euro en vijf-sterrenhotels voor 35 euro aanbiedt, doet er dit jaar een schepje bovenop. Nieuw zijn de luxe VIP-arrangementen vanaf 50 euro per persoon per nacht, met extra’s als een drie-gangendiner, late check-out en gratis fietshuur. Het aanbod was met ruim 200 hotels in steden als Düsseldorf, Amsterdam en Brussel overigens nog nooit zo groot.

Januari ideale verblijfsperiode
Na de kerstdagen en Oud & Nieuw breekt een rustige tijd aan voor de toeristische sector. De prijsbewuste consument kan daarom zeer scherp geprijsde hotelovernachtingen boeken voor de maand januari. HotelSpecials.nl heeft voor deze komkommertijd HotelWeek in het leven geroepen. Met de boekingssite HotelWeek.nl biedt zij luxe overnachtingen in vier- en vijf-sterrenhotels voor bodemprijzen. Voor de consument komt de overnachtingsperiode ook als geroepen, direct na de drukke feestdagen.

Boeken en overnachten
De boekingsperiode van HotelWeek 2012 duurt van dinsdag 8 november 9.00 uur tot en met dinsdag 15 november 18.00 uur. De overnachtingen vinden plaats in de eerste week van januari 2012 en het weekend van 13 tot en met 15 januari 2012. Er is voor het eerst een extra lange overnachtingsperiode mogelijk doordat er aan deze editie een bonusweekend is toegevoegd.

© Nationale Horecagids

Relevante artikelen

Alles van hotel
    • Hotel

    Horeca makelaar: specialist in koop, verkoop en huur van horecapanden

    17 oktober 2025 om 14:43
    • Hotel

    Horeca groothandel: de beste leveranciers voor jouw horecabedrijf

    9 oktober 2025 om 14:26

Aankomende evenementen

15 Nov
HORECA EXPO 2025
  • Buitenland
11 Jan
Horecava 2026
  • Noord-Holland
08 Feb
HorecaEvenTT 2026
  • Friesland