Winnaar populairste cafetaria is Paul's Patatboot in Vinkeveen
25 januari 2023 om 13:45
< 1 min lezen

Winnaar populairste cafetaria is Paul’s Patatboot in Vinkeveen

De prijs voor populairste cafetaria is deze week gegaan naar Paul’s Patatboot. Snackbar ’t Speuldje in Speuld is tweede geworden en op de derde plaats staat Family Appelscha. Ieder jaar maakt een vakjury van de Nederlandse Horeca Prijzen een landelijke winnaar in verschillende categorieen bekend. Dit meldt Frituurwereld. 

Afgelopen najaar konden mensen stemmen op hun favoriete snackbar. Deze drie cafetaria’s wisten toen de meeste stemmen binnen te halen in hun stad, dorp of regio. Provinciewinnaars werden bepaald op basis van het aantal stemmers en de gemiddelde waardering, waarbij het aantal stemmen voor 60 procent meetelde en de waardering voor 40 procent.  Winnaars van de provincieprijs dingen mee naar de landelijke Nederlandse Horeca Prijzen.

Strijd om landelijke titel

In december was bekend dat Paul’s Patatboot, ’t Speuldje en Family Appelscha om de landelijke titel zouden strijden. Ook werden deze week de prijzen bekendgemaakt voor restaurants, cafés, koffiezaken en lunchrooms.

Door: Nationale Horecagids / Johanne Levinsky

Relevante artikelen

Alles van fastfood
  • wijn in cadeauverpakking
    • Fastfood

    Leuke cadeaus voor een echte bourgondiër

    19 september 2025 om 13:39
  • Brand bij Domino’s Heiloo veroorzaakt door opladende accu’s
    • Fastfood

    Brand bij Domino’s Heiloo veroorzaakt door opladende accu’s

    17 september 2025 om 12:44