Ongeveer 350 duizend feestgangers op Roze Maandag24-07-2012

Ongeveer 350 duizend feestgangers op Roze Maandag

TILBURG (Novum) - Roze Maandag op de kermis van Tilburg heeft dit jaar zo'n 350 duizend bezoekers getrokken. Alle pleinen in de stad zijn vol, maar de sfeer in de stad is volgens de politie 'super'. Wel zijn er meerdere mensen onwel geworden vanwege de hitte en de alcohol.

De NS zette een speciale feesttrein in voor het evenement, dat vooral door homo's, lesbiennes wordt bezocht. De Roze Maandag Express reed van Amsterdam naar Tilburg. Na het arriveren van de trein werd om 13.00 uur op het Pieter Vreedeplein het startsein gegeven voor Roze Maandag.

Roze Maandag is de populairste dag van de Tilburgse kermis, die nog tot en met zondag duurt. De grootste kermis van de Benelux trekt jaarlijks meer dan een miljoen bezoekers.

Plaats een reactie

vet cursief onderstreept email link


Avatars
Als je een eigen afbeelding bij je reactie wil, moet je je aanmelden bij Gravatar.com.
Daar kun je jouw e-mailadres koppelen aan een afbeelding.

© 2013 De Nationale Horecagids. Alle rechten voorbehouden